next-if' Відгуки

Студія web-дизайну “WCgroup”

Діяльність: Комп’ютерні клуби, Комп’ютерні курси, Переклади, Робота — працевлаштування, кадрові агенції, Сервісні центри — ремонт комп’ютерів та оргтехніки

+380969271880

Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10, офіс № 3 (пов.1)

Відгук на 22/12/2018. #1 з 5 відгуків

Фірма-лохотрон. Подумайте самі, кому потрібно писати позитивні відгуки? Тільки зацікавленим особам. Ви думаєте що люди, що закінчили навчання будуть у знак подяки писати позитивні відгуки?
Після того, як ви оплатите курси, з вами проведуть пару занять, навчать елементарному, що вчиться на ютубі може за пару годин, цієї інформації крайнє мало. Коли перейдете на етап розробки в інтернеті то треба буде купити за свої гроші хостинг і домен. Вам скажуть що хостинг активовано, а от домен ні – треба чекати і писати звернення у службу підтримки. Ви напишете – вони напишуть що все добре. А от викладач скаже що ні. Ви підете додому, будете звонити до викладача, він скаже що ще не активовано домен. Ви плюнете на все. На справді домен треба окремо підключити, але викладач спеціально обманює, щоб ви не продовжили навчання. Така шахрайська схема. А навіть якщо розберетеся самі (як я наприклад) то буде зроблене все, щоб ви не продовжили навчання, відношення ніяке. Буде дано домашнє завдання, яке навіть я, людина що має декілька проектів в інтернеті і по деяким питанням краще розбирається ніж власник цьої фірми – не зміг зробити.

Перейти до панелі інструментів