Ivan Garman' Відгуки

Студія web-дизайну “WCgroup”

Діяльність: Комп’ютерні клуби, Комп’ютерні курси, Переклади, Робота — працевлаштування, кадрові агенції, Сервісні центри — ремонт комп’ютерів та оргтехніки

+380969271880

Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10, офіс № 3 (пов.1)

Відгук на 18/06/2018. #1 з 15 відгуків

Час від часу в Івано-Франківську можна зустріти оголошення від якоби роботодавця веб-студії (також вони себе часто рекламують в OLX), який чи яка пропонує навчання в сфері веб-дизайну з наступним працевлаштуванням, а саме забезпеченням роботою самих здібних і тих хто успішно пройшов навчання. Також вони часто рекламують своє якоби “навчання” в Львовському своєму представництві. Це є банальна лохотрон-контора яка ніякої співпраці нікому не пропонує після “навчання”. При цьому вони беруть усіх. Рівень знань майбутнього претендента на роль веб-дизайнера їх не цікавить. Головне щоб людина заплатила кошти, а потім в ході навчання усіма способами цих учнів починають відсіювати. До речі про саме навчання. Його проводить людина, яка ніякого досвіду немає. Вчитель просто виписав готові відповіді на завдання з інтернету і їх доводить учням. Часто учні приходять більш обізнані за цього викладача. Головна проблема в тому, що обіцяна співпраця після закінчення курсів не відбувається ні в кого з мені відомих бувших курсантів. Ніхто не підійшов, хоча серед них були і достойні. Тобто головна їх фішта зірвати кошти з учнів, що виявили бажання навчатись.
Пробував зателефонувати до них і спробувати договоритись про співпрацю в режимі фріланса. Тобто вони мені дають проекти, я їм виконання і вони оплат. Таке їх не цікавить. Хочуть, щоб я прийшов і навчався. Якщо я не бажаю навчатись, мотивуючи це тим, що я вже спеціаліст і просто шукаю співпраці, більше розмову не ведуть, обіцяють перетелефонувати і пропадають.
Кого цікавить більше, пошукайте в неті відгуки про цю ТзОВ “WCGroup”.

Перейти до панелі інструментів