All Biz' Відгуки

Студія web-дизайну “WCgroup”

Діяльність: Комп’ютерні клуби, Комп’ютерні курси, Переклади, Робота — працевлаштування, кадрові агенції, Сервісні центри — ремонт комп’ютерів та оргтехніки

+380969271880

Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10, офіс № 3 (пов.1)

Відгук на 13/06/2017. #1 з 15 відгуків

Проходив навчання того року, по суті, це експрес – курси, матеріалу дають багато, основний нахил робиться на практичні завдання, Вас будуть активно залучаюти до реальноїпроектної роботи, пересічному громадянину, націленому на халяву пройти навчальну програму буде важкувато, проте, щоб мати хорошу кваліфікацію – потрібно буде добре попрацювати, за протерання штанів – точно не заплятять. Людям – любителям робити халтуру, краще сюда не йти, надурити керівництво не получиться. Був свідком як техніка вигнали без попередження через те що він усього-навсього поцупив вінчетер на 1 терабайт та диск з ліцензійним віндовсом, вартість вкрадених речей вирахували з розрахунку. Сумлінним працівникам – тут зелена дорога.
Мені вдалось програму пройти повністю за 2 місяця, навіть дали змогу взяти участь в трьох проектах, заплатили – вчасно, відразу після здачі проекту. Зараз до них за проектами звертаюсь рідко – маю вже свою власну клієнтуру. Порекомендував ці курси сусіду – ходить, вчиться, походу не скаржиться, що з нього получиться – побачимо. Головне любити цю справу, такий труд – досить кропіткий, потребує терпіння та витримки.

Перейти до панелі інструментів